گیلان ، رودسر ، میدان شهرداری ، پاساژ کامکار ، دفتر رازاب پلاس
ali.soleimani@yahoo.com
01342628284
پیام به واتساپ

درباره ما

رازاب پلاس یک ایده برگرفته از شرکت های بزرگ دنیاست، بعد از اینکه سایت فروشگاه رازاب رو راه اندازی کردیم خیلی به تبلیغات و دیده شدن نیاز پیدا کردیم... مثل اکثر افراد اینستاگرام رو بستر خوبی برای تبلیغ محصولات و فروشگاه دیدیم. اما بعد از مدتی فعالیت متوجه شدیم که هر پلتفرمی نیازمند آگاهی و داشتن ابزارها و بلدبودن اون ابزارها رو داره.. بنابراین شروع کردیم به یادگیری. بعد از مدتی متوجه شدیم که تعداد زیادی از افراد همین مشکل ما رو دارن! و افراد زیادی هم در موازات این جریان بسته های آموزشی با قیمت های آنچنانی میفروشن!

بعد از تهیه ی بسته های آموزشی فراوان متوجه شدیم تقریبا اکثر بسته ها نیاز مخاطب رو برطرف نمیکنن و فروشنده ی اون بسته ی آموزشی با پشتیبانی و سه نکته باعث موفقیت فرد میشن!

تمرین کردن، تولید محتوا و استمرار در تولید محتوا !!!!

قصد داشتیم تا بسته های خریداری شده رو در اختیار همه قرار بدیم تا همه بتونن با دیدن بسته های مختلف آموزش ببینن و پیشرفت کنن! اما مشکل اینجا بود که از لحاظ اخلاقی و حرفه ای انتشار دوره های پولی دیگران کار خوبی نبود! بعلاوه همه ی محتوای یک مدرس خوب و قابل استفاده نبود!

به این نحو که؛ یک مدرس در تدوین خوب بود اما در توضیح الگوریتم ضعیف بود! مدرس دیگر در الگوریتم خوب بود اما در کارهای گرافیکی ضعیف بود!

نتیجه اینکه؛ جمع همه ی محتواهای خوب و مفید آموزشی رو توی این سایت جمع کردیم تا شما هرچه راحت تر بتونید به نتیجه برسید.

البته هیچ بسته ی آموزشی ای نمیفروشیم اما اگر تمایل دارید پیج شما رو بررسی کنیم و در مدت زمان مشخصی به شما کمک کنیم تا پیشرفت کنید ، میتونید با تماس و اطلاع از هزینه ی کوچینگ صفرتاصد راه اندازی کسب و کار آنلاین خودتون رو به ما بسپارید.


با تشکر از توجه شما؛ علی سلیمانی هستم راهنمای شما در رازاب پلاس.