مغازه یا آنلاین؟

کافیست یکبار در این مسیر به ظاهر سخت اما شیرین قدم بگذارید!

کرونا، گرانی مغازه ها، نبود مغازه در مراکز شهر، پاخور نداشتن فروشگاه ها در پاساژ ها و افزایش جمعیت! بخواهید یا نه مجبورید به فعالیت در فضای آنلاین در کنار فروشگاه یا دست فروشی!

خیلی از افراد در گذشته شغل سنتی خود را رها نکرده و با مقاومت به اینکه موقت است بعدها پشیمان و عقب مانده از موج ایجاد شده مجبور به عقب نشینی شده اند اما زمانی تسلیم شده اند که کار از کار گذشته و بخاطر فاصله ی زیاد از تغییرات بوجود آمده در جامعه راهی بجز تعطیلی کسب و کار خود نداشته اند.

اما دشوار نیست؟!

مشکلی که اکثر کسب و کارها در فضای مجازی دارند، ایده یابی، ساخت محتواست. البته پیش از این به علت نوع نگاهی که درباره ی هزینه های ورود به فضای مجازی وجود دارد باعث میشود تا اکثر افراد درباره ساخت سایت حتی فکر نکنند، چون اغلب بر این باور هستند که راه اندازی وبسایت فروشگاهی و یا شخصی هزینه های زیادی دارد.

سایت با کمترین هزینه!

گروه رازاب با شناخت کامل نسبت به بازار و با توجه به بودجه ی شما، با کمتر از 5 میلیون تومان الی 25 میلیون تومان میتواند تمام مراحل را راه اندازی و حتی به شما آموزش دهد تا بصورت کاملا خودکفا در زمینه اداره ی سایتتان بتوانید تولیدمحتوا و مدیریت کنید تا باعث شکوفایی و رشد کسب و کارتان شود.

برای اطلاع از هزینه ی راه اندازی وبسایت این صفحه را برررسی کنید.

در کنار ساخت سایت، مسئله ی مهمی که وجود دارد، فعالیت در پلتفرمی است که بیشتر مردم در آن حضور دارند و شما با کمی درایت و هوشمندی میتوانید به طیف گسترده ای از انسان ها دسترسی داشته باشید و بدور از هزینه های سنتی تبلیغات اعم از چاپ تراکت و غیره، فعالیت خود را به تعداد زیادی از افراد معرفی کنید. 

پلتفرم محبوب ایرانی ها!

اینستاگرام، شاید گمان کنید که بخاطر فیلترینگ این فضا تعداد کمی از مردم در آن فعال هستند! اما سخت در اشتباهید! قبل از اعتراضات و اعمال فیلترینگ در ایران، تعداد 82 درصد ایرانیان داخل کشور که به اینترنت دسترسی داشتند، در اینستاگرام فعال بودند! 

بعد از اعمال فیلترینگ این آمار به 28 درصد بر اساس آمار سایت netstat رسید. اما به لطف جذابیت این فضا و فروش برنامه های گذر از فیلترینگ روز به روز به تعداد افراد اضافه شد و بعد از گذشت سه ماه آمارها برگشت و حتی بیشتر از سابق به عدد 91 درصد کاربر ایرانی رسیدیم!

شما برای یک مغازه و راه اندازی کسب کار چقدر هزینه میکنید؟ تقریبا در اینستاگرام هیچ هزینه ای بجز آموزش اولیه و خرید وسایلی برای فروش یا ارائه خدمات ندارید! 

حتی اگر شغلی مانند خوراکی یا آرایشگری دارید میتوانید در انبوه جمعیتی که این سالها به ایران اضافه شده مشتریان بهتری پیدا کنید و مهارت و کیفیت کار خود را بهتر به مشتری انتقال دهید؛ تجربه ای که هیچ مدل تبلیغات کاغذی به مشتری نمیدهد!

اما چه کسانی در این فضا پیروز می شوند؟

برخلاف باور خیلی ها که اعتقاد دارند بالا رفتن و دیده شدن در اینستاگرام بسیار آسان است، وجود الگوریتم های انسانی و سیستمی اینستاگرام باعث شده تا درصورت نداشتن برنامه ی تولیدمحتوا و تنوع محتوایی نتوانید برند خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید...

در بخش نمونه کارها می توانید وبسایت ها و اینستاگرام مشتریانی که به ما اعتماد کردند را مشاهده کنید.

اکثر افراد در مراجعه ی اولیه ی خود هیچگونه امید و برنامه ی خاصی به جهت فعالیت و رشد در این فضا را ندارند اما همه ی کسانی که بعد از مدتی فعالیت و دیده شدن توسط مردم پاداش استمرار و برنامه ریزی را دریافت میکنند به یکباره مسیر شغلی و جایگاه اجتماعی جدید را در پیش میگیرند!


برا ایجاد تغییر نیاز به یک راهنما و فرد با تجربه در هر زمینه ای دارید!

 ما اینجاییم تا شما را در مسیر جدیدتان یاری کنیم.

برای تماس با ما فرم تماس را پرکنید و یا از طریق شماره های زیر تماس بگیرید و 15 دقیقه مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید.

شماره تماس : 09119424855 علی سلیمانی - از طریق تلگرام و یا واتساپ هم میتوانید پیام دهید.