اگرچه شاید هر حکومتی سانسور و محدودیت خبری رو یکی از حقوق خودش بدونه، اما کشورهایی هستن که مردمش در شدیدترین محدودیت های دسترسی به اینترنت جهانی هستن... اینبار اما گوگل با یک راه حل نو ورود کرده تا با این محدودیت مقابله کنه. انتخاب دیدن اخبار و راستی آزمایی اتفاقات هر منطقه برعهده ی مردمان اون منطقه هست و همانطور که حکومت ها به خودشون حق میدن برای ایجاد محدودیت، مردم هم حق دارند تا با جهان اطراف خودشون ارتباط برقرار کنن و درکنار communicate بتونن کسب و کار خودشون رو راه اندازی، مدیریت و حتی آگاهی نسبت به واقعیات دنیای خودشون پیدا کنن.

اگرچه در طول تاریخ، ملت ها هموراه در سدد نفوذ به یکدیگر و مانع تراشی برای پیشرفت برخی بوده اند اما، توهم توطئه در بسیاری از کشورها، و حتی بهانه های مذهبی و امثالهم سبب تشدید محدودیت ها میشود.


جدای از هرگونه بحث سیاسی و مذهبی ، در این مقاله هدف از معرفی این سرویس، ایجاد راهکاری برای کسب و کارهایی بوده که در بستر های یوتیوب و اینستاگرام فعالیت دارند و به دنبال راهکاری امن و سریع برای دسترسی به پلتفرم های فیلتر شده از سوی حکومت هستند.

سایت  رازاب پلاس تنها به معرفی این سرویس میپردازد و استفاده از هرگونه برنامه و عواقب آن بر عهده ی فرد می باشد.

در مقاله های بعدی نحوه ی نصب و استفاده از این برنامه رو بهتون آموزش میدم.

سرویس جدید گوگل با نام OutLine مدتی هست که راه اندازی شده و کمتر سیستمی قادر به فیلتر این نوع VPN  هست. همانطور که اطلاع دارید VPN به معنی Virtual Private Network هست که معنای فارسی آن برابر است با "شبکه ی مجازی خصوصی". 

گوگل در این سرویس به واسطه ی ارتباط یک دامین در مبدا به مقصدی که هیچ گونه محدودیت اینترنت ندارد رفع محدودیت را برای سیستم مبدا ایجاد میکند.

چون در این ارتباط مقصد ایجاد کننده ی ارتباط در ظاهر یک شخص است بنابراین شناسایی و ایجاد محدودیت برای این نوع ارتباط برای محدود کنندگان بسیار سخت و دشوار است.


nekoray Bahram.rar

nekoray Saeed.rar