برنامه روبیکا یکی از اپلیکیشن‌های پیام رسان ایرانی است که هر روزه امکانات تازه‌ای به این برنامه اضافه می‌شود. در این مدت Rubika توانست توجه تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کند و تبدیل به یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام رسان ایرانی شود. اما ممکن است شما به دلایل مختلفی بخواهید این برنامه را حذف کنید. ممکن است به دلیل وقت گیر بودن و یا هزینه‌ی بالای اینترنت باشد و یا دلایل دیگر. به هر حال هر اپلیکیشنی در کنار داشتن مزایای زیاد، معایبی هم دارد که عده‌ای را مجاب می‌کند تا اقدام به حذف اکانت خود در آن برنامه کنند. در این نوشته تصمیم داریم به نحوه حذف اکانت روبیکا (Rubika) را به صورت تصویری و ارائه توضیحاتی در رابطه با حذف دائمی و همیشگی...

متاسفانه در کنار وجود امکانات بسیار زیاد روبیکا، قابلیت حذف اکانت در این برنامه وجود ندارد و شما تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، خارج شدن از حساب می‌باشد. با این کار تمامی کانال‌ها، گروه‌ها و سایر اطلاعات شما سرجای خود باقی می‌ماند و اگر بعدا دوباره با همان شماره به این اپلیکیشن برگردید، به همه‌ی اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت. مگر اینکه قبل از خروج از حساب روبیکا، همه‌ی آن‌ها را پاک کنید.
برای پاک کردن اکانت ابتدا برنامه روبیکا را اجرا کنید و سپس در قسمت پایین صفحه بر روی تنظیمات ضربه بزنید.

 

آموزش حذف اکانت روبیکا - Rubika

در این صفحه برای خروج از حساب کاربری Rubika آیکن سه نقطه در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید.

 

آموزش حذف اکانت روبیکا (Rubika) به صورت دائمی و همیشگی

در منویی که ظاهر می‌شود، گزینه خروج را انتخاب کنید.

 

آموزش حذف اکانت روبیکا (Rubika) به صورت دائمی و همیشگی

نکته : قبل از اینکه از روبیکا خارج شوید، می‌توانید با استفاده از گزینه ویرایش نام، نام خود را پاک کنید و همچنین می‌توانید عکس خود را نیز پاک کرده و از تمامی گروه‌ها و کانال‌ها نیز خارج شوید.
بعد از انتخاب گزینه خروج، پیامی به شما نمایش داده می‌شود که با انتخاب گزینه بله، از حساب روبیکا خارج خواهید شد.

 

آموزش حذف اکانت روبیکا (Rubika) به صورت دائمی و همیشگی

بعد از خارج شدن از Rubika اکانت شما برای دوستان و آشنایان نشان داده نمی‌شود، اما تاریخ آخرین بازدید می‌تواند نشانه عدم حضور شما در این برنامه باشد.
و در آخرین مرحله نیز می‌توانید برنامه روبیکا را به طور کامل از گوشی خود حذف کنید. برای اینکار وارد بخش تنظیمات گوشی خود شده و به بخش برنامه‌ها یا Apps مراجعه کنید.
در این قسمت برنامه روبیکا را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. در صورتی که برنامه روبیکا را مشاهده نکردید، بر روی گزینه See All Apps ضربه بزنید.

 

آموزش حذف اکانت روبیکا (Rubika) به صورت دائمی و همیشگی

سپس به قسمت دسترسی‌ها یا Permissions مراجعه کرده و تمامی دسترسی‌ها را لغو کنید.
و در آخر یک مرحله به عقب برکشته و گزینه لغو نصب یا Uninstall را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت روبیکا (Rubika) به صورت دائمی و همیشگی

 

دیدگاه شما در رابطه با این نوشته چیست؟

امیدواریم آموزش حذف اکانت روبیکا برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه برای ما یک دیدگاه ارسال کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم از نوشته ” حذف اکانت اینستاگرام ” دیدن فرمایید.

موفق و پیروز باشید…


منبع این آموزش سایت گویاتک هست... اگر تجربه ای راحت تر برای حذف کامل این برنامه سراغ دارید به ما اطلاع دهید یا در قسمت نظرات برایم بنویسید.